طرح تبدیل هاوال H2 به وانت مزدا، بسترن B30 یا خودروی کاپرا + جدول شرایط

شرکت بهمن موتور با انتشار بخشنامه ای جدید به نمایندگی های خود و همچنین با توجه به محدودیت های ایجاد شده در تامین قطعات و تولید خودروی هاوال توسط این شرکت، روز گذشته شرایط تبدیل تعهدات این خودرو به دیگر تولیدات خود را اعلام کرده است و مشتریان می توانند در این طرح فروش بجای خودروی هاوال ثبت نامی، محصولاتی همچون وانت مزدا تک کابین و دوکابین، خودروی بسترن B30 و یا خودروی کاپرا دریافت کنند.
به طور دقیق تر، گروه بهمن در جدیدترین طرح تبدیل تعهدات هاوال، بجای این خودرو به مشتریانش دو دستگاه خودروی وانت کارا تک کابین، دو دستگاه خودروی وانت کارا دوکابین فرمان هیدرولیک، یک دستگاه خودروی کاپرا و یا خودروی بسترن B30 پیشنهاد می دهد که تنها تا تاریخ 15 بهمن ماه اعتبار داشته و خودروهای تبدیلی پس از 30 روز کاری به مشتریان عرضه خواهد شد که در ادامه می توانید جزییات بیشتر آن را در جدول ارائه شده توسط گروه بهمن شاهد باشید.

طرح تبدیل هاوال H2

طرح تبدیل هاوال H2

نظرات
 
 
 
محمد 1398/10/25
چی فکر می‌کردیم
چی شد
سالار 1398/10/25
جاش موتور گازی هم بدن بد نیست....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران