موتورسیکلت سازان در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران؛ اختصاص پاویون ویژه تولیدکنندگان موتورسیکلت

با توجه به حضور موتورسیکلت سازان در دوره های قبلی نمایشگاه خودرو تهران، قرار است در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران یک پاویون اختصاصی به سازندگان موتورسیکلت و فعالان این حوزه تعلق گیرد.
از ابتدای برگزاری نمایشگاه خودروی تهران، موتورسیکلت و تولیدکنندگان داخلی از شرکت کنندگان اصلی در نمایشگاه خودرو بودند.
علاقمندی جوانان به موتورسیکلت مسئولان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران را بر آن داشت تا در چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، پاویون ویژه ای به فعالان صنعت موتورسیکلت اختصاص داده شود.
در شرایط فعلی کشور که با تحریم های سنگین در حوزه خودرو مواجه شدهاست، حضور موتورسیکلت سازان در این نمایشگاه می تواند شرایط آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با فعالیت های این حوزه را فراهم سازد.
با توجه به وضعیت آلودگی هوای کلانشهر های کشور و نقش پررنگ موتورسیکلت های کاربراتوری در تشدید این آلودگی و الزامات استانداردی در ساخت و تولید موتورسیکلت های انژکتوری، چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران می تواند نقش آفرینی مناسبی در اصلاح ساختارهای این حوزه ایفا کند.
جذابیت های موتورسواری برای جوانان و نقش موتورسیکلت به عنوان یک وسیله نقلیه کاربردی در شهرهای بزرگ از جمله شاخص هایی است که حضور فعالان صنعت موتورسیکلت در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران را از اهمیت زیادی برخوردار کرده است.
یادآور می شود چهارمین نمایشگاه خودرو، قطعات، لوازم یدكی و خدمات پس از فروش تهران، 24 تا 27 بهمن ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 تا 17 میزبان علاقمندان و شرکت کنندگان خواهد بود.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/10/25
نمایشگاه خودرو ( زرت ) میخواین پراید و 405 نمایش بدین یا رینگ فولادی با قالپاق ؟؟؟ برین گمشین بابا کی میاد ؟؟؟ ! شما خودتون یه نمایشگاه کامل از دزدی و چپاول هستین به اندازه کافی مردم تماشا کردن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران