فروش فوری پژو 405 و پژو پارس توسط ایران خودرو از فردا پنجشنبه 26 دیماه + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11صبح پنج شنبه مورخ 98/10/26 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.
مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو

نظرات
 
 
 

اسماعیل

1398/10/25
یک مرتبه برای خرید ۴۰۵ اقدام کردم. انشا الله ۲۶ دی مجددا اقدام می کنم.

زهره سبطی

1398/10/26
با سلام. میشه خواهش کنم کمکم کنید. من حدود ۳ ماه پیش خودرو شرایطی از شرکت نوید افزار پیش خرید کردم که قرار بود تحویل ۳۵ روزه باشه و تا الان هیچ خبری نشده و میگن مقصر شرکت ایران خودرو است که ماشین تحویل ما نداده و تمام مسئولیتها رو گردن ایران خودرو میندازن,توروخدا فقط بگید این شرکت داره کلاه سرم میذاره? و آیا باید پولم رو پس بگیرم ?

مجید

1398/10/28
همش الکیه
هر سری هر کار میکنم اصلا نمیشه