اگر توی باک خودرو نوشابه بریزید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
دنیای خودرو به نوبه خود سرشار از اتفاقات عجیب و غریب است و آمیخته شدن آن با دوران جوانی، می تواند منجر به خلق یک ماجراجویی تازه فارق از نتیجه حاصله برای جوانان باشد که در بسیاری از مواقع به نتایجی دور از انتظار و بیشتر حماقت بار خواهیم رسید. پیرو همین موضوع، یک جوان در ماجراجویی تازه خود به دنبال کشف یک سوخت جدید و ارزان قیمت برای اتومبیل است و در اقدامی قابل تامل که نتیجه آن کاملا مشخص خواهد بود!، تصمیم به خالی کردن یک بطری نوشابه در باک اتومبیل خود می کند تا ببیند که با "خالی کردن یک بطری نوشابه در باک ماشین، چه بلایی بر سر ماشینش خواهد آمد!".
در ادامه می توانید فیلم مذکور را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید و اینکه ببینید با خالی کردن یک بطری نوشابه در داخل باک ماشین چه اتفاقی برایش خواهد افتاد و پیشنهاد میکنیم که به هیچ وجه آن را از دست ندهید، هرچند پیشاپیش می توان متصور شد که انجام این کار نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت و در آخر هزینه ای خواهد بود که بابت انجام این کار باید پرداخت کرد.

نظرات
 
 
 
سینا 1398/10/27
بیشتر از خود فیلم قیمت ماشین برام جالب بود! با ۱۴ میلیون تو ایران پیکان مدل ۵۰ اوراقی هم نمیشه خرید! چه برسه به بی ام دبیلیو هرچند مدل دهه ۹۰ باشه!!!
امیر 1398/10/27
سلام با چه نرم افزاری زیرنویس گذاشتید؟
اشکان 1398/10/27
تنها چیزی که نظر منو جلب کرد قیمت ۱۰۰۰ دلاری این‌ماشین بود!یعنی حدود ۱۴ میلیون تومن!
Ali 1398/10/28
واقعا درد فقط 1000دلار حالا به ما فرغون که روش موتور گذاشتن با دو تا آپشن میدن 100میلیون الهی روز خوش نبینید
مهدی 1398/10/29
چقدر اسکله
سراب نرم 1398/10/29
اگه منم بتونم با۱۴میلیون پرایدبخرم به جای نوشابه آب معدنی میریزم توباکش خدایا این خارجی ها چقدرخوشبختن بهترین لذت رو توکشورخودشون میبرن بعدما بایدکل عمرمون کارکنیم یه وام باسودبالابگیریم که بتونیم یه پرایییییییید مدل پایین بخریم بعدجالب اینجاست پلاکشم خونی میکنیم ک چشم نخوریم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران