فروش فوری پژو 405 و پژو پارس TU5 توسط ایران خودرو از فردا یکشنبه 29 دی ماه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو در کنار طرح پیش فروش محصولات خود که از روز شنبه 28 دی ماه آغاز شده و لغایت دوشنبه 30 دی ماه ادامه خواهد داشت، در روز یکشنبه 29 دی ماه نیز طرح فروش اقساطی دو محصول خود را از ساعت 11 صبح آغاز خواهد کرد و در این طرح فروش مشتریان می توانند دو خودروی "پژو پارس موتور TU5" و همچنین خودروی "پژو 405" را خریداری کنند.
در طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو در روز یکشنبه 29 دی ماه، برای خودروی پژو 405 قیمت مصوب 67 میلیون و 998 هزار و 400 تومانی در نظر گرفته شده است که با پیش پرداخت 61 میلیون و 330 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد و همچنین برای خودروی پژو پارس TU5 قیمت مصوب فروش 85 میلیون و 500 تومانی در نظر گرفته شده است که با پیش پرداخت 76 میلیون و 670 هزار تومانی، مشتریان قادر به ثبت سفارش این خودرو و تحویل آن پس از 30 روز کاری خواهند بود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش اقساطی پژو 405 و پژو پارس TU5 در روز یکشنبه 29 دی ماه

فروش اقساطی پژو 405 و پژو پارس TU5 در روز یکشنبه 29 دی ماه


نظرات
 
 
 
م.ج 1398/10/29
اطلاع رسانی اشتباه بود. این طرح پیش فروش بود نه فروش فوری. لطفا در انتشار مطالب دقت بیشتری کنید.
خانم جعفرآقایی 1398/10/29
باسلام واحترام
این طرح فوری خودرو خیلی ایده خوبیه ولی برای مصرف کننده واقعی نیست !تعدادافرادسودجوکه شرایط اینترنت پرسرعت دارندباگرفتن مبلغ میلیونی برای افرادی محدودکه آشنادارندثبت نام انجام میدهندوبه مصرف کننده واقعی نمیرسه!من راننده سرویس هستم ولی نه کسی رادارم وتاحالاهم نتوانستم ازاین‌ شرایط استفاده کنم !ای کاش راه بهتری برای خریدخودرو فوری میگذاشتیدتامصرف کننده واقعی استفاده کنه باسپاس

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران