زیرمجموعه M بی ‌ام‌ و ادعا می‌کند موفق‌ترین سازنده خودروهای پرفورمنس در جهان است

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
زیرمجموعه M بی ‌ام ‌و بهترین سال خودش را با فروش ۱۳۶ هزار خودرو در سراسر جهان گذراند که رشدی ۳۲٪ نسبت به سال‌های گذشته داشت. این شرکت ادعا می‌کند موفق‌ترین شرکت در زمینه ساخت خودروهای پرفورمنس است. البته با توجه به اینکه پورشه سال گذشته ۲۸۰ هزار خودرو فروخته، احتمالا بی‌ام‌و تعریف جدیدی از موفقیت برای خودش دارد.
مارکوس فلش مدیرعامل شعبه M بی‌ام‌و در این باره گفته است:
مفتخریم که اعلام کنیم سال گذشته توانستیم برای اولین بار طی ۵۰ سال گذشته پرچمدار بازار خودروهای پرفورمنس در جهان باشیم.
ایالات متحده با فروش ۴۴۵۰۰ مدل بزرگترین بازار خودروهای M بوده است. آلمان با فروش ۲۶ هزار مدل به مشتریان در جایگاه دوم این لیست قرار دارد. سومین کشور لیست هم بریتانیا با فروش ۱۸ هزار مدل بوده است.
قسمت M بی‌ ام‌ و با محصولات کاملا جدیدی مثل بی ام و X5M و X6 M و همچنین M8 گرن کوپه و M2 CS وارد سال ۲۰۲۰ می‌شود. M3 و M4 جدید هم اواخر امسال عرضه می‌شوند. به نظر می‌آید این مدل‌ها توانی بیش از ۵۰۰ اسب بخار دارند که حتی ممکن است از توان ۵۱۰ اسب بخار X3M و X4M هم بیشتر باشد.
نظرات
 
 
 
محمدرضا 1398/10/29
حرف حق که جواب نداره
راست گفته

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران