سهمیه سوخت تاکسی های پایانه ای و فرودگاهی افزایش یافت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره سرنوشت سهمیه بنزین تاکسی های پلاک «ت» اظهار داشت: در مورد سهمیه بنزین تاکسی های پلاک «ت» مستقر در ایستگاه‌های ویژه همچون ترمینال، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن و فرودگاه که بخشی از سرویس دهی آنها، بیرون شهر است و به نوعی فعالیت آنها برون‌ شهری محسوب می‌شود، تصمیماتی گرفته شده و موضوعات اجرایی آن در حال انجام است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در حال حاضر سهمیه تاکسی های بنزین سوز 400 لیتر و دوگانه سوز 250 لیتر است، اما این سهمیه برای تاکسی هایی که بیرون شهر در حال فعالیت هستند، بسیار کم است و به همین علت طی یک مصوبه مقرر شده تا سهمیه سوخت تاکسی هایی که در ایستگاه های برون شهری فعال هستند، افزایش یابد.
قنادان در ادامه بیان داست: مابه التفاوت بنزین سهمیه ای با نرخ آزاد به حساب رانندگان واریز می شود و رانندگان فقط قادر خواهند بود تا این اعتبار ریالی را در جایگاه های سوخت استفاده کنند.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در پایان درباره سهمیه بنزین تاکسی های پلاک «ت» فعال در ایستگاه های شهری - برون شهری که از سهمیه بنزین خود گلایه دارند، گفت: تاکسی های فعال در خطوط بین شهری مانند تاکسی های آزادی - شهریار و ... باید اطلاعات این رانندگان بروزرسانی شود و در مورد سهمیه بنزین این ایستگاه ها نیز تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.
نظرات
 
 
 
محمد بابایی 1398/12/25
با سلام تاکسی ویژه فرودگاه هستم ولی سهمیه مازاد رو ولسم نریختن کجا باید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران