قیمت جدید فوتون تونلند توسط ایران خودرو اعلام شد + جدول بهمن 98

گروه صنعتی ایران خودرو ویژه بهمن ماه 98، قیمت جدید دو مدل خودروی پیکاپ "فوتون تونلند" را اعلام کرده است که نسبت به آخرین قیمت اعلامی از سوی این گروه خودروسازی، می توانیم شاهد افزایش بیشتر از 40 میلیون تومانی برای هر دو مدل بنزینی و دیزلی این خودروی پیکاپ باشیم که با موعد تحویل خرداد 99 و تنها به صورت نقدی قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.
با اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، پیکاپ فوتون تونلند در مدل بنزینی با قیمت جدید 393 میلیون و 340 هزار تومانی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، این درحالیست که قیمت این خودرو در مردادماه سال جاری معادل 351 میلیون و 160 هزار تومان تعیین شده بود و این یعنی افزایش قیمت بیشتر از 40 میلیون تومانی برای خودروی پیکاپ فوتون تونلند در نسخه بنزینی، هرچند برای نسخه دیزلی هم چنین شرایطی حاکم بوده و گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید این اتومبیل را معادل 408 میلیون تومان اعلام کرده است که در مقایسه با قیمت 364 میلیون و 290 هزار تومانی این خودرو در مردادماه سال جاری، می توانیم افزایش قیمت بیشتر از 40 میلیون تومانی را برای این خودرو شاهد باشیم.

قیمت جدید فوتون تونلند

قیمت جدید فوتون تونلند

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران