در دهه مبارک فجر، ایران خودرو دو محصول جدید رونمایی خواهد کرد

در جریان گردهمایی جهادگران عرصه تولید و خودکفایی کشور، مازیار بیگلو به عنوان دبیر انجمن قطعه سازان کشور اعلام کرد که ایران خودرو در دهه مبارک فجر از دو خودروی جدید رونمایی خواهد کرد که زنجیره تامین و قطعه سازان نیز در این رونمایی شریک خواهند بود.
مازیار بیگلو ضمن تشکر از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برای اصلاح قیمت قطعات و پرداخت عادلانه مطالبات قطعه سازان، اعلام کرد که گروه صنعتی ایران خودرو در دهه مبارک فجر از دو محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد. وی در صحبت های خود با اشاره به تحریم های بین المللی و عبور از سختی ها و موانع تحریم ها، اضافه می کند که ما تا آخر در کنار خودروسازان ایستاده ایم، اما در حال حاضر قیمت مواد اولیه عقلانی نیست و باید با قیمت تمام شده این مواد به ما داده شود تا هزینه های تولید منطقی باشد، هرچند جامعه ظرفیت افزایش بیشتر قیمت خودرو در سال جاری را نخواهد داشت و علاوه بر این، هرگاه قیمت خودرو افزایش پیدا کرده، نارضایتی مردم از کیفیت خودروهای داخلی نیز بیشتر و بیشتر شده است.
نظرات
 
 
 
مهرداد 1398/11/11
سمند سورن و lx با موتور ef7+ با تغییر چراغ و داشبورد
رانا + با تغییر چراغ و داشبورد
و انبوهی از خودرو های هیبریدی و شاسی بلند تا سال 2021
شمسی
اهواز 1398/11/11
احتمالا سورن و سمند یا رانا ی جدید باشه بعید میدونم محصوله به معنای واقعیه جدید رونمایی بشه
Genius 1398/11/12
حتی اگه لامبورگینی هم بتونید بزنید (که عمـــرا بتونید!) با توجه به نابالانسی دخل و خرج مردم هیچ موفقیتی نخواهد داشت.اگه حقوق پایه شد ماهی 10 میلیون اونوقت فروش سمند سورن 160 میلیونی شما هم رونق میگیره وگرنه که هیچ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران