افزایش چند میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در طول یک هفته اخیر + جدول

در حالی که شرکت های خودروساز داخلی حرف از افزایش تولید محصولات خود می زنند، بازار کشور همچنان نیازمند عرضه بیشتر خودرو از سوی خودروسازان داخلی است و با مقایسه قیمت ها در طول یک هفته اخیر، بلااستثنا می توانیم شاهد افزایش چند میلیون تومانی قیمت تمامی خودروهای داخلی باشیم، به طوری که قیمت خودروی پراید 111 از مرز 60 میلیون تومان عبور کرده و در روز پنجشنبه با قیمت 61 میلیون و 600 هزار تومانی معامله شده است که نسبت به هفته گذشته با افزایش 3 میلیون تومانی همراه بوده است. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، در ادامه سعی داریم مروری بر قیمت روز پنجشنبه 10 بهمن ماه و مقایسه آن با قیمت های ثبت شده در 3 بهمن ماه سال جاری داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

 قیمت خودروهای داخلی در طول یک هفته اخیر

قیمت خودروهای داخلی در طول یک هفته اخیر

نظرات
 
 
 
Genius 1398/11/12
یعنی تو کابوس های شبانه هم نمیدیدم یه روز خریدن تیبای صفرکیلومتر برام بشه رویا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علی 1398/11/15
به قول سیف فرغانی : چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران