بزرگ ترین درگ دنیا با حضور 12 خودروی اسپرت و سوپراسپرت + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به عنوان بخشی از برنامه "موتور ترند" برای مشخص شدن بهترین خودروی جهان، سالانه فیلمی تحت عنوان "بزرگ ‌ترین مسابقه درگ جهان" از سوی موتور ترند منتشر می‌شود که در آن بهترین خودروهای اسپرت و سوپراسپرت سال کنار یکدیگر قرار می ‌گیرند و یک رقابت درگ تمام عیار برای اثبات برتری خود شکل می ‌دهند. حال امسال "نهمین" دوره از بزرگ‌ ترین مسابقات درگ جهان آماده شده است که می ‌توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید.
ترکیب این مسابقه در سال جاری می‌تواند یکی از بهترین ترکیب‌های موجود در حافظه مخاطبان باشد، زیرا متشکل از خودروهای بسیار خوب و ارزشمندی همچون تویوتا سوپرا، فورد موستانگ شلبی GT350، پورشه 911 کاررا S، جگوار XE SV پروجکت 8، مرسدس بنز AMG GT 63، بی ام و 850i، بنتلی کانتیننتال GT V8، بی ام و M2 Competition، استون مارتین DBS سوپرلگرا، شاسی بلند لامبورگینی اوروس، دوج چلنجر هلکت Red Eye و از همه مهم تر، متشکل از خودروی سوپراسپرت مکلارن سنا خواهد بود که در این رقابت می توانیم آورده مکلارن را پیشاپیش سریع ترین خودروی این رقابت درگ بدانیم، اما رقابت برای دیگر خودروهای موجود در پیست سخت بوده و پیش بینی خودروهای برتر میدان سخت خواهد بود که جزییات بیشتر آن را می توانید در فیلم زیر با زیرنویس فارسی اختصاصی شاهد باشید.


نظرات
 
 
 
امیرحسین 1398/11/12
بیشتر میخواستن ماشین ملی خودشون رو بولد کنن، اون دوج نسخه هلکت بود که تو درگ شرکت کرد نسخه دمون چهارصد اسب قدرتمند تره 😐در ضمن ماشین هایی مثل کوئینزگ، پاگانی و حتی بوگاتی هم شرکت نکرده بودن 🤦🏻‍♂️

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران