شهرداری تهران برای احداث جایگاه CNG‌ همکاری نمی‌کند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سرپرست مدیریت طرح CNG‌ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شهرداری باید برای احداث جایگاه CNG‌ زمین بدهد و بخش خصوصی نیز برای احداث 500 جایگاه اعلام همکاری کرده اما شهرداری تهران همکاری نمی کند.
به نقل از فارس، حسن قلی‌پور در این خصوص گفت: «در حال حاضر شهر تهران با مشکل کمبود جایگاه‌های CNG‌ مواجه است. در مصوبه شورای اقتصاد برای دوگانه‌سوز کردن خودروها، شهرداری و وزارت راه و شهرسازی موظف شده اند برای پایانه­‌های بار، پایانه‌های مسافربری و به اضافه شهرداری‌ها زمین بدهند تا امکان احداث جایگاه CNG‌ فراهم شود.»
وی ادامه داد : «برای مثال ما در بلوار باقر آباد تنها جایگاه CNG‌ حکیم در دسترس است و این جایگاه توان پاسخگویی به نیاز تمامی مردم این منطقه را ندارد.»
سرپرست مدیریت طرح CNG‌ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در انتها توضیح داد: «برای احداث جایگاه CNG‌ ما مناطقی را شناسایی کرده ایم اما هرگاه به سراغ شهرداری و یا مسکن و شهرسازی می رویم و خواستار زمین می شویم همکاری نمی‌کنند. این نهادها کارشان تجارت با زمین شده است؛ یعنی خود را موظف به خدمت‌رسانی به مردم در این حوزه نمی‌دانند.»
نظرات
 
 
 
محمودآقا 1398/11/13
قرار بود تو صف بنزین نمونیم اما حالا تو صف گاز موندیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران