گازسوز کردن 1 میلیون و 464 هزار خودرو به صورت رایگان آغاز شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حمید قاسمی، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفتگوی اخیر خود با خانه ملت و اشاره به برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برای دوگانه سوز کردن خودروهای موجود در کشور، اعلام کرد که در یک طرح 16 ماهه، تبدیل 1 میلیون و 464 هزار خودروی مختلف از جمله وانت، ون، تاکسی و همچنین مسافربرهای شخصی به صورت رایگان در دستور کار قرار گرفته است تا به خودروهای دوگانه سوز تبدیل شوند، هرچند امیدوار هستیم که تغییر قیمت ها و همچنین تورم این روزها بر روی این طرح تاثیر زیادی نداشته باشد و بتوانیم طرح خود را طبق برنامه ریزی پیش ببریم.
در حال حاضر ثبت نام خودروهای دوگانه سوز آغاز شده است و تاکنون نزدیک به 290 هزار نفر در سامانه irngv.ir ثبت نام کرده و در انتظار تبدیل اتومبیل خود به ماشین های دوگانه سوز هستند و طبیعا فردی که زودتر اقدام به ثبت نام در سامانه کرده باشد، تبدیل خودروی آنان زودتر و سریع تر به خودروی دوگانه سوز انجام خواهد شد.
مالکان خودروهای تعیین شده کافی است تا نام خود را در سایت مذکور به ثبت برسانند و مابقی مراحل به صورت پیامکی انجام شده و می توانند ماشین خود را دوگانه سوز کنند. لازم به ذکر است که ماشین های شخصی در اولویت گازسوز کردن نخواهند بود و در مرحله اول به دنبال گازسوز کردن خودروهای مذکور هستیم، اما به دنبال ارائه وام هستیم تا خودروهای شخصی هم امکان تبدیل به خودروهای دوگانه سوز را به صورت رایگان داشته باشند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران