تقویت سیستم های پیامکی اعلام تخلفات و کنترل پهپادی محورهای جاده ای

سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا همزمان با دهه فجر با حضور در مشهد مقدس در دفتر نظارت همگانی 197 حاضر و در دیدار و گفت و گو با شهروندان اظهار داشت: سیستم های پیامکی اعلام تخلفات رانندگی و کنترل پهپادی در محورهای جاده ای تقویت می شوند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: به منظور همکاری و حل مشکلات مردم، جرایم رانندگی 45 هزار خودرو در کشور اقساطی شده و این طرح تا پایان سال فعال خواهد بود. همچنین متاسفانه شاهد افزایش 1.7 درصدی کشته شدگان تصادفات رانندگی هستیم.
سردار هادیانفر در ادامه با اشاره به راه اندازی سیستم های پیامکی اعلام تخلفات رانندگی و اعلام تخلف به راننده متخلف در کمتر از 24 ساعت، افزود: سیستم های پهپادی برای کنترل دقیق و هوشمند جاده‌ای کشور به خصوص در محور سمنان به مشهد فعال می شوند و امیدواریم با همکاری شهروندان شاهد ارتقاء نظم، امنیت، سلامتی و نشاط شهروندان عزیز باشیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران