رنو مگان فیس لیفت، قوی تر و جذاب تر به میدان می آید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رنو برای عقب نماندن از رقبای خود همچون فولکس واگن گلف، سئات لئون و یا حتی اشکودا اکتاویا که هرکدام یک بروزرسانی از سوی سازندگان خود دریافت کرده اند، در اقدام اخیر خود نسخه فیس لیفت "رنو مگان" را معرفی کرده و حالا با چهره ای جدید، حاضر شده تا نیمه دوم عمر خود را با جذابیت و هیجان بیشتری دنبال کند.
نسخه فیس لیفت رنو مگان در قدم اول یک بروزرسانی ظاهری دریافت کرده است و این بروزرسانی شامل تمامی نسخه های آماده شده براساس رنو مگان خواهد شد که در این خصوص می توانیم به طراحی جدید چراغ های جلو، تغییراتی جزیی در جلوپنجره اتومبیل و یکسری ریزه کاری های دیگر اشاره داشت که بهبود سطحی ظاهر اتومبیل را به همراه داشته است، هرچند مشتریان در بروزرسانی جدید رنو می توانند از رینگ های جدید 16 اینچی و 18 اینچی بر روی چرخ های خود استفاده کنند.

رنو مگان فیس لیفت

رنو مگان فیس لیفت


مهم تر از تغییرات ظاهری، می توانیم بزرگ ترین اتفاق رنو مگان 2020 را مربوط به سیستم محرک پلاگین هیبریدی آن بدانیم که محدوده حرکت 50 کیلومتری با حداکثر سرعت 135 کیلومتر برساعت را در حالت تنها الکتریکی به همراه خواهد داشت. این سیستم محرک متشکل از یک موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری در کنار 2 موتور الکتریکی خواهد بود که نیروی پیشرانه درون سوز از طریق یک گیربکس اتوماتیک به چرخ ها منتقل شده و همچنین نیروی مورد نیاز موتور الکتریکی توسط مجموعه باتری های 9.8 کیلووات ساعتی تامین خواهد شد.
علاوه بر این، شرکت خودروسازی رنو با تغییراتی که در نسخه مگان R.S. ایجاد کرده است، موفق به تولید 20 اسب بخار قدرت بیشتر و حدود 30 نیوتن متر گشتاور بیشتر نسبت به قبل شده است که با جعبه دنده اتوماتیک دوکلاچه می توان 420 نیوتن متر گشتاور تولید کرد، اما گشتاور افزایش یافته با گیربکس دستی تنها 10 نیوتن متر خواهد بود و باعث می شود تا در مجموع خروجی گشتاور 400 نیوتن متری بر روی این نسخه داشته باشیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران