هیوندای ۳ سال خدمات پس از فروش رایگان به گارانتی عالی خودش اضافه کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شاید یک خودروساز بتواند مشتریان را با ظاهر، عملکرد، تکنولوژی و راحتی محصولات خودش جذب کند. اما همه می‌دانیم خدمات پس از فروش و تعمیر خودرو یکی از مهم‌ترین نکات هنگام خرید آن است، مخصوصا اگر قصد داشته باشید تا چندین سال از آن استفاده کنید، یا نگران این هستید که مالکیت خودرو چقدر هزینه روی دست شما خواهد گذاشت. برای بسیاری از رانندگان، بهترین تجربه مالکیت خودرو با خدمات پس از فروش عالی پشتیبانی می‌شود، آن هم از زمانی که سوئیچ و گارانتی خودرو جدیدشان به آن‌ها تحویل داده می‌شود. هیوندای یکی از بهترین گارانتی‌ها را در آمریکا دارد، که شامل گارانتی فوق‌العاده ۱۰ ساله/۱۰۰۰۰۰ مایل برای پیشرانه، گارانتی محدود ۵ ساله/۶۰۰۰۰ مایل برای خودرو جدید و گارانتی ۷ ساله ضدخوردگی می‌شود. اما اوضاع قرار است برای مشتریان هیوندای بهتر شود.
از ابتدای ماه فوریه، هر مدل هیوندای ۲۰۲۰ با خدمات پس از فروش ۳ ساله/۳۶۰۰۰ مایل پشتیبانی خواهد شد. صاحبان این خودروها می‌توانند از خدمات تعویض روغن و فیلترها تا جابجا کردن تایرها با یکدیگر به صورت رایگان بهره ببرند. این خبر که به شکل تبلیغی در مراسم سوپربول به اطلاع مردم رسید، باعث می‌شود جذابیت هیوندای به عنوان شرکتی که به مشتریان خودش اهمیت زیادی می‌دهد بیشتر شود. خدمات تعمیر رایگان هیوندای جدیدترین بخش اضافه شده به بیمه هیوندای است که بهترین روش‌ها برای خریداری و بهبود تجربه مالکیت و تعمیر خودرو را ارائه می‌دهد. پس اگر قصد داشتید یک خودرو جدید خریداری کنید، آیا این برای تمایل شما به خرید یک هیوندای کافی است؟
نظرات
 
 
 
امیرحسین 1398/11/16
اگر این خودروساز هست پس ما چی هستیم؟ یا بهتره بگم اگر این زندگی هست پس ما داریم چیکار میکنیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران