بررسی قیمت هیوندای سانتافه در بازار آزاد؛ شاسی‌بلند محبوب + جدول قیمت 16 بهمن‌ماه

هیوندای سانتافه را باید یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای تاریخ خودروهای وارداتی بازار ایران بدانیم. خودرویی که به تعداد بسیار به کشور وارد شده و تا مدل‌های 2017 آن در بازار به وفور یافت می‌شوند. اما با توجه به بسته شدن واردات خودرو، نسل‌های جدید سانتافه هرگز به کشور راه پیدا نکرد و تنها یک دستگاه آن هم از طریق یکی از سفارت‌ها با پلاک دیپلماتیک در تهران موجود است.
هیوندای سانتافه در بازار آزاد در مدل‌ها و رنج‌های مختلف قیمتی قابل دسترس است. اگرچه قیمت خودرو در هفته‌های گذشته موجب بالا رفتن قیمت بعضی از خودروهای داخلی شده است، اما به دلیل تعداد زیاد هیوندای سانتافه‌های موجود در بازار و همچنین رکود شدید در بازار خودرو، آنچنان شاهد نوسان قیمتی شدید برای این خودرو نبوده‌ایم.
هیوندای سانتافه مدل 2016 با کارکردهای بسیار کم (حدود 5 هزار کیلومتر) بین 700 الی 750 میلیون تومان قیمت دارد. اما می‌توانید با کمی وقت مدل‌های 2017 کم کارکرد را نیز پیدا کنید که اگرچه تفاوتی با مدل‌های 2016 ندارد، اما به دلیل یک سال جدیدتر بودن، قیمت آن حتی به بالای 900 میلیون تومان نیز می‌رسد. قیمتی که شاید برای یک کراس‌اوور شهری مدل 2017 کارکرده، کمی تند باشد.
در زیر می‌توانید قیمت بعضی از مدل‌های هیوندای سانتافه در بازار آزاد را مشاهده کنید. قیمت های زیر کاملاً حدودی است و ممکن است شما با توجه به شرایط خودرو، با قیمت‌هایی کمتر و یا بیشتر از مشاهدات ما مواجه شوید.

خودرومدلکارکردحدود قیمت
هیوندای سانتافه2017زیر 10 هزار کیلومتر850 الی 950 میلیون تومان
هیوندای سانتافه2016زیر 10 هزار کیلومتر750 الی 810 میلیون تومان
هیوندای سانتافه2015زیر 20 هزار کیلومتر620 الی 690 میلیون تومان
هیوندای سانتافه2014زیر 20 هزار کیلومتر590 الی 620 میلیون تومان
نظرات
 
 
 
کیان 1398/11/16
کلی پول بدی ماشین بخری بعدشم یاتاقان بزنه
اخه چرا ادم باید بخاطر ا÷شن الکی بره کره ای بخره ک نه موتور داره نه گیربکس تازه یاتاقان هم داره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران