واکنش مدیرعامل ایران خودرو به ثبت نام با ربات

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو درباره میزان تحویل خودرو به مردم گفت: در سه ماه گذشته بیش از 150 هزار خودرو به مردم تحویل داده شده که بی سابقه بوده است. این میزان تحویل معادل تعدادی است که در 6 ماهه قبل تحویل داده شده است. همه در تلاشیم تا بتوانیم یک خودروی بیشتر تولید و تحویل مردم دهیم و حتی در روزهای تعطیل نیز در حال تحویل خودرو به مردم هستیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از گسترش نیوز، وی ادامه داد: این موضوع که خودروسازان علاقمند به تحویل خودرو به مردم نیستند به هیچ وجه صحت ندارد. نگرانی ما مربوط به مردم است تا ابتدا خودروها را تحویل دهیم. ما یک ریال به نرخ خودروها اضافه نکردیم. در هر بازاری یکی از پیک‌ قیمت‌ها در بهمن و اسفند است. ما تلاش می کنیم تا فرصت برابری را برای خرید خودرو توسط مردم فراهم کنیم.
مدیرعامل ایران خودرو در ادامه بیان داشت: در مجموعه ما هیچ رانتی برای کسی در فروش خودروها داده نشده است. البته شاید در زمان افزایش بیش از حد تقاضا برخی از افراد با توجه به زیرساخت های بهتر یا سرعت اینترنت بیشتر بتوانند ثبت نام انجام دهند.
مقیمی در پایان در واکنش به ثبت نام با ربات گفت: سیستمی در نظر گرفته شده تا امکان ثبت نام با ربات امکان پذیر نباشد. همچنین اگر فردی را می شناسید که در زمینه ثبت نام پولی دریافت می کند، آن را به بنده معرفی کنید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران