مجوز ترخیص 1048 خودرو وارداتی صادر شد

ابوالفضل اکبرپور ناظر گمرکات استان هرمزگان در نشست خبری درباره خودروهای دپو شده در گمرکات استان گفت: جمعا تعداد 1941 دستگاه خودرو در گمرکات استان وجود دارد که از این تعداد، 688 دستگاه خودرو درگمرک شهید رجایی، 106 دستگاه در بندر لنگه و 1167 دستگاه خودرو در گمرک شهید باهنر رسوب شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، وی ادامه داد: وزارت صمت مجوز ترخیص 1048 دستگاه خودرو مانده در گمرک را صادر کرده که بخشی از این خودروها متعلق به کرمان موتور و بخشی دیگر برای رامک خودرو است که بعضا مشکلات قضایی نیز داشتند.
اکبرپور در ادامه تصریح کرد: پس از اخذ مجوز از سازمان های مربوطه، از آنجا که ملاک گمرک روز ترخیص کالا است، دوباره باید مجوزهای لازم برای آن ها گرفته شود، زیرا برخی موارد با سلامت جامعه در ارتباط است.
نظرات
 
 
 
رزیتا 1398/11/19
این ماشینا دوسال که تو شرجی و گرمای وحشتناک بندر عباس زیر آفتاب موندن و دیگه بدرد دوزار نمیخورن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران