طرح تبدیل دانگ فنگ H30 کراس با چهار محصول ایران خودرو + جدول بهمن 98

گروه صنعتی ایران خودرو از روز چهارشنبه 16 بهمن ماه، شرایط تبدیل خودروی غیرقابل عرضه "دانگ فنگ H30 کراس" با چهار محصول دیگر خود را اعلام کرده است و ثبت نام کنندگان این خودرو تا پایان بهمن ماه فرصت دارند تا بجای خودروی ثبت نامی خود، یکی از دیگر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو را طبق شرایط اعلام شده دریافت کنند.
در این شرایط تبدیل، متقاضیان خودروی "دانگ فنگ H30 کراس" امکان تبدیل سفارش خود به محصولاتی همچون پژو 207 اتوماتیک، دنا پلاس، پارس اتوماتیک و خودروی پژو پارس TU5 را خواهند داشت که به غیر از موعد تحویل 60 روزه دنا پلاس، سایر خودروهای ذکر شده با موعد تحویل 30 روزه تبدیل خواهد شد که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح تبدیل دانگ فنگ <a href='https://www.khodrobank.com/cars/%D8%AF%D9%86%DA%AF-%D9%81%D9%86%DA%AF/350/H30-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3'>H30 کراس</a> با چهار محصول ایران خودرو

طرح تبدیل دانگ فنگ H30 کراس با چهار محصول ایران خودرو

نظرات
 
 
 
S 1398/11/20
د آخه همون تبدیلی ها رو هم تحویل نمیدید به مردم. الان اون چهارتای دیگه رو دارید مثلا؟؟!! دوباره یه سال دیگه میگن ناراحتید بیاید اصل پولتون رو بگیرید...
علی 1398/11/21
سلام اینجانب تحویل اردیبهشت ۴هستم .من نمی‌دونم چرا اینقدر کلاف رو در هم میپیچین ..خوب ۲۰۷اتومات هم به ما می‌دادیم تبدیل میکردیم ..دیگه خسته شدم ..

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران