قیمت خودرو در بازار افسارگسیخته بالا می رود + جدول هفته سوم بهمن

با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال، تب خرید خودرو در بازار داغ شده و در طول دو هفته اخیر شاهد افزایش سرسام آور قیمت ها در بازار بوده ایم و با مقایسه قیمت ها در طول یک هفته اخیر، بلااستثنا می توانیم شاهد افزایش چند میلیون تومانی قیمت تمامی خودروهای داخلی باشیم، به طوری که خودروی پراید 131 به قیمت 60 میلیون تومانی رسیده و دیگر نسخه های آن از محدوده 60 میلیون تومانی فاصله گرفته و پای خود را فراتر گذاشته اند. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از دنیای اقتصاد، در ادامه سعی داریم مروری بر قیمت روز شنبه 19 بهمن ماه 98 داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار

نظرات
 
 
 
حسن 1398/11/21
فقط مردم ما با خریدن خودرو میتونن به این قیمتهای فضایی دامن بزنن نه دلال از خدا بیخبر. مردم همت کنن دست نگه دارن و حجوم نبرن سمت بازار قیمتها کاهش پیدا میکنه. از ماست که بر ماست
MORZ 1398/11/22
نوش جان ملت،حالا تشریف ببرید راهپیمایی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران