طرح جدید پیش فروش پژو 207 پانوراما توسط ایران خودرو از روز دوشنبه 21 بهمن ماه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوشنبه 21 بهمن ماه، دور جدید پیش فروش پژو 207 دستی مجهز به سقف پانوراما را آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند از ساعت 11 صبح روز دوشنبه با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی در طرح فروش "مشارکت در تولید بهمن ماه" ایران خودرو شرکت کنند.
در طرح مشارکت در تولید پژو 207 دستی با سقف پانوراما، گروه صنعتی ایران خودرو مبلغ پیش پرداخت 47 میلیون و 500 هزار تومانی را تعیین کرده است، اما موعد تحویل آن برای شهریورماه و مهرماه سال 1400 تعیین شده است و برای تمامی موعدهای تحویل، سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 10 درصدی در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح مشارکت در تولید پژو 207 پانوراما

طرح مشارکت در تولید پژو 207 پانوراما

نظرات
 
 
 
نقی 1398/11/20
این نوع پیش فروشهای خودروسازان دقیقا در جهت التهاب بازار خودرو و افزایش شدید قیمت هاست .
حبیب الله 1398/11/22
با سلام و احترام متاسفانه از ساعت 11صبح پیگیر ثبت سفارش خودرو بودم لیکن موفق به ثبت نشدم با مراجعه به نمایندگی طبس اظهار داشتند که ماهم قادر به ثبت سفارش نیستیم لطفا به مسئولین امر بفرمایید این روشی که به کاربردن اجاف درحق افرادی که واقعا نیازمند خودرو هستند گردیده ای کاش کسانیکه خودرو دارند امکان ثبت سفارش مقدور نمی بود و کسانیکه خودرو ثبت نام کردند بمدت دوسال حق فروش نداشتن در نتیجه این مشکل بوجود نمی امد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران