تهدید به پنچر کردن خودرو جرم است

آن ها از یک باور غلط نشأت گرفته اند. یکی از این موارد که ممکن است به صورت روزمره با آن مواجه شویم، تابلوهای پارک ممنوع با مضمون پنچری خودرو یا همان پارک مساوی با پنچری است. خوب است بدانید که همین تابلو مصداق تهدید است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس قانون مجازات اسلامی اگر فردی، شخص دیگر را تهدید کند مرتکب جرم شده و باید مجازات قانونی را طی کند. بر همین اساس تابلو پارک ممنوع یا پارک مساوی با پنچری بدون اجازه نیروی انتظامی جرم بوده و می توان از فرد متخلف در دادسرا شکایت کرد.
همچنین اگر خودرویی مقابل درب پارکینگ شما متوقف شده، شما نمی توانید چرخ های او را پنچر کنید، بلکه باید با نیروی انتظامی تماس گرفته و از آن ها بخواهید تا راننده خودروی مذکور را جریمه کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران