با حکم فرشاد مقیمی، محمدرضا انواری به ایران خودرو رفت

محمدرضا انواری با حکم فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو، به عنوان مدیریت ارتباطات و روابط عمومی گروه صنعتی ایران خودرو منصوب شد.
به گزارش خودروبانک، انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی و کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، از مدیران با تجربه صنعت خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است.
ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران خودرو، دبیر شورای سیاست گذاری نشریات ایران خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود.
انواری همچنین مدرس دروس جامعه شناسی سازمانی، مبانی جامعه شناسی، افکار عمومی در دانشگاه آزاد تهران مرکز و دانشکده خبر است.
گفتنی انواری دی ماه سال گذشته به سمت ریاست مرکز روابط عمومی وزارت صنعت منصوب شده بود. محمدرضا انواری تنها مدیرارتباطات در ایران خودرو خواهد بود که تحصیلات مرتبط در بالاترین رتبه تحصیلی مرتبط را دارا است.
حکم فرشاد مقیمی همچنین نشان میدهد، او بر قرار روز اول خود مبنی بر استفاده از نیروی های جوان و در عین حال با تجربه و نخبه پایدار است.
انواری جانشین مرتضی آقایی در این پست شده است.
نظرات
 
 
 
ashkan 1398/11/26
چه خوشتيپه
افشین 1398/11/26
هی این میاد اون میره، اون میاد این میره! همین میشه که فساد درست میشه، مافیا درست میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران