آیا وسایل نقلیه مجاز به استفاده از چراغ های رنگی و فلاشر هستند؟

سرهنگ محمدباقر سلیمی رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا درباره استفاده از چراغ های رنگی و فلاشر توسط برخی از خودروها اظهار داشت: استفاده از چراغ های رنگی و فلاشر توسط خودروها بدون کسب مجوز ممنوع بوده و فقط در صورت داشتن مجوزهای لازم و ماموریت های خاص باید مورد استفاده قرار گیرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: افرادی که مجوز ندارند، نمی توانند چراغ های رنگی، فلاشر و یا هر وسیله دیگری که استاندارد وسیله نقلیه را بر هم میزند و درتجهیزات مجاز آیین نامه رانندگی پیش بینی نشده را استفاده کنند.
سرهنگ سلیمی در پایان تصریح کرد: نصب و استفاده از چنین مواردی تخلف بوده و بر اساس قانون با این موارد برخورد خواهد شد. همچنین همکاران ما برخورد با این تخلفات را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران