طرح تبدیل ایران خودرو برای پژو 206 صندوقدار و سمند EF7 دوگانه سوز + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای تعهدات دو خودروی سمند EF7 دوگانه سوز با موعد تحویل آبان، آذر و دی ماه سال جاری و همچنین برای خودروی پژو 206 صندوقدار با موعد تحویل شهریور، مهر و آبان ماه سال جاری، شرایط تبدیل با موعد تحویل فوری ارائه کرده است و مشتریان می توانند بجای خودروی ثبت نامی خود، دو خودروی پژو پارس دوگانه سوز و یا خودروی پژو 206 تیپ 5 را دریافت کنند.
باتوجه به شرایط تبدیل اعلام شده برای تعهدات حقیقی ایران خودرو، مشتریان می توانند بجای خودروی "سمند EF7 دوگانه سوز" با موعد تحویل آبان الی دی ماه سال جاری، خودروی پژو پارس دوگانه سوز را با موعد تحویل فوری دریافت کنند و یا بجای خودروی "پژو 206 صندوقدار" با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه سال جاری، امکان دریافت خودروی پژو 206 تیپ 5 با موعد تحویل فوری را خواهند داشت که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

طرح تبدیل ایران <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>خودرو</a> برای پژو 206 صندوقدار و سمند EF7 دوگانه سوز

طرح تبدیل ایران خودرو برای پژو 206 صندوقدار و سمند EF7 دوگانه سوز

نظرات
 
 
 
سپهر 1398/11/27
خودکفایی اینه؟! یعنی حتی ۲۰۶ صندوقدار هم نمیتونید تحویل مردم بدید؟
تفکر 1398/11/28
طبق معمول کلاغ بجا قناری رنگ میکنند میدن دست مردم.برای انتخابات هم همین روش مدیریتی تا حالا جواب داده و همچنان یسری هموطن باشعور و عاشق گول خوردن صف ها رو پر میکنند.🙄🤔

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران