فروش تحویل فوری فردا SX6 توسط خودروسازی فردا آغاز شد + قیمت

همانطورکه می‌دانید از روز جمعه هفته پیش، خودروسازی فردا خودروی جدیدی که ساخت این شرکت است را به نام SX6 تنها به صورت مجازی رونمایی کرده است. البته این خودرو در شوروم مرکزی این شرکت واقع در خیابان شریعتی، پل رومی تهران حاضر است و برای علاقمندان قابل مشاهده است و می‌توانید از نزدیک این خودرو را ملاقات کنید.

حال تنها پس از یک هفته از معرفی این خودرو، فردا موتورز اقدام به فروش فوری این خودرو با تحویل فوری و 10 روزه کرده است. فردا SX6 که یک CUV هفت نفره است، و قرار است به صورت تحویل فوری و پلاک شده به مشتریان تحویل داده شود.

قیمت فردا SX6 با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و دیگر هزینه های شماره گذاری، حدود 380 میلیون تومان از سوی فردا موتورز تعیین شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با این شرکت تماس بگیرید.

روز شنبه معرفی مختصری از این خودرو در خودروبانک داشتیم و می‌توانید در صفحه معرفی فردا SX6 با این محصول جدید بازار ایران بیشتر آشنا شوید.

نظرات
 
 
 
اما نالله امیرعلی اوی 1398/12/3
با سلام
ماشین شاسی بلند شزایطی زا لطف معرفی نماید
جعفر آقا 1398/12/3
چی فایده . ما که کد هم گرفتیم ولی نمی تونیم ثبت نام کنیم.حتما واسه نمایندگیهاشونه.
Jefosun 1398/12/4
ببخشید هایما جزو ماشینهای ایرانی نیست ،
که هیچوقت قیمتشو نمیگین ، ، بهتر از تمام ماشینهایی است که شما سنگشو به سینه میزنید ، مواظب قفسه سینه اتان باشید
علی 1398/12/4
به جای اینکه این آشغالها را بیارید واردات خودرو را آزاد کنید.چراباید مملکت اینقدر بی سر و صاحب باشد که قیمت خودرو آنهم ازنوع آشغالی با قیمت خونه برابر شود.
سید 1398/12/8
مثلا خودور ملی هست این !!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکم کمتر خالی ببندید...
خودشون هم موندن چی بگن !!! ، خاک تو سر همتون با این به ظاهر ملی ( مونتاژ کاریتون) ، خجالتم که نمی کشید ، شرم که نمی کنید ، فقط دزدی کنید تا جا داره ...
رضا 1398/12/9
کشورهای ترکیه مالزی و اندونزی و.....پایگاه تولید خودرو از برندهای معتبر
جهانی مثل تویوتا و هیوندا و .....شده اند و اینجا هم با مدیریت درپیتی
اقایان شده ایم ازمایشگاه خودروسازان بی نام و نشان چینی!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران