فروش عمده محصولات چری به صورت اقساطی + جدول روز اول اسفند

شرکت مدیران خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان خود، شرایط فروش اعتباری محصولات "چری" را برای متقاضیان فراهم کرده است و مشتریان می توانند در شرایط فروش این شرکت، محصولات و مدل های مختلفی همچون "چری تیگو 7"، "چری تیگو 5"، "چری آریزو 5" و همچنین خودروی جدید "چری آریزو 6" را انتخاب کنند.
جزییات فروش هر یک از محصولات ذکر شده در جدول زیر آمده است و باید به این نکته مهم اشاره داشت که تمامی محصولات پس از 45 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد و نحوه بازپرداخت آنان در قالب اقساط 12، 24، 36، 48 و 60 ماهه تعیین شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش عمده محصولات چری به صورت اقساطی

فروش عمده محصولات چری به صورت اقساطی

نظرات
 
 
 
سروش 1398/12/2
وای به روزی که گدا معتبر شود 😒
Aaa 1398/12/2
اخه اریزو ۸۰ میلیونی واسه چی باید بشه ۲۷۲ میلیون
۸۰ میلیون بعد ۱۰۰ میلیون بعد ۱۲۰ میلیون ، ۱۵۵ میلیون ، ۱۷۹ میلیون ، ۲۰۰ میلیون ، ۲۴۶ میلیون، ۲۶۹ میلیون ، ۲۷۰ میلیون (کارخانه)
چه خبره
به قول دوست عزیز
وای به روزی که گدا معتبر شود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران