جزئیات دریافت بنزین انواع وسایل نقلیه در اسفندماه

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
۶۰ لیتر سهمیه بنزین اسفند ماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری ساعت ۲۴ شامگاه چهارشنبه (۳۰ بهمن) در کارت‌های هوشمند سوخت شارژ شد.
در اسفند ماه نیز مطابق ماه‌های گذشته ۶۰ لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی و ۲۵ لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت‌ها با نرخ ۱,۵۰۰ تومان واریز می‌شود، همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز خواهد شد.
بر اساس این گزارش، از ساعت صفر روز جمعه (۲۴ آبان‌ماه) سهمیه کامل ماه‌آبان سال ۱۳۹۸ همه خودروها به کارت سوخت شخصی آنها واریز شد و سهمیه خودروهای شخصی به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است.
استفاده از سهمیه سوخت تنها با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی میسر خواهد بود و در صورت اتمام سهمیه، مالکان خودروها می‌توانند بنزین با نرخ آزاد ۳۰۰۰ تومانی دریافت کنند.
سواری شخصی بنزینی: ۶۰ لیتر
سواری شخصی دوگانه سوز: ۳۰ لیتر
تاکسی بنزینی: ۴۰۰ لیتر
تاکسی دوگانه سوز: ۲۰۰ لیتر
موتورسیکلت: ۲۵ لیتر
وانت کم مصرف بنزینی: ۲۰۰ لیتر
وانت کم مصرف دوگانه سوز: ۶۰ لیتر
وانت پُرمصرف بنزینی: ۳۰۰ لیتر
وانت پُرمصرف دوگانه سوز: ۱۲۰ لیتر
آمبولانس: ۵۰۰ لیتر
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/12/3
ولخرجی میکنید ، بنزین 1000 تومنی رو کردین 1500 با قطره چکون به مردم میدن منت هم میزارن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران