آژانس های تاکسی تلفنی تنها با این شرط سهمیه سوخت دریافت می کنند

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری درباره نصب نرم افزار پیمایش سوخت در آژانس های تحت نظارت شهرداری ها و الزام رانندگان برای استفاده از آن، اظهار داشت: با شروع سهمیه بندی بنزین و بر اساس مصوبات کارگروه مدیریت مصرف سوخت، به آژانس های تاکسی تلفنی دو ماه فرصت داده شد تا برای دریافت سهمیه سوخت پیمایش خود را ثبت کنند. بر این اساس مقرر شد تا آژانس های تاکسی تلفنی به منظور دریافت سهمیه بنزین عملکرد خود را به صورت بر خط اعلام کنند. به این منظور زیرساخت لازم برای فعال سازی نرم افزار اختصاصی آژانس‌ها جهت نصب در دفاتر آنها فراهم شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری در ادامه افزود: مهمترین موضوع در این گروه خودرویی تخصیص سوخت بر اساس پیمایش است و با نصب نرم افزار در آژانس ها، این ناوگان موظف می شود برای تخصیص سهمیه سوخت پیمایش خود را اعلام کند. ما امیدواریم بتوانیم تا پایان اسفند98 پیمایش آن ها را به صورت بر خط به وزارت نفت اعلام کنیم.
وی با اشاره به اینکه بستر فعالیت این نرم افزار در آژانس های زیرمجموعه شهرداری‌ها فراهم است، تاکید کرد: الزام به نصب این نرم‌افزارها از ابتدای اسفند در دفاتر آژانس های تحت نظارت شهرداری ها اعلام شده است که امیدواریم تا پایان اسفند سال 98 بتوانیم پیمایش آنها را به صورت برخط به وزارت نفت اعلام نمائیم. با استفاده از این نرم افزار تا پایان سال پیمایش این خودروها ثبت و سهمیه سوخت تخصیصی به آنها تا میزان 300 لیتر در ماه متناسب با میزان پیمایش شان خواهد بود. به دلیل افزایش یا کاهش میزان پیمایش و تعداد سرویس های فعال در برخی از شهرها این مدل توزیع به عدالت نزدیک تر است.
ضامنی در پایان تصریح کرد: رانندگان باید به منظور اجرای راهکارهای پیش بینی شده در خصوص این تغییر رویکرد همکاری لازم را داشته باشند و در صورت عدم گزارش پیمایش از سوی رانندگان، سهمیه سوخت آنان حذف خواهد شد.
نظرات
 
 
 
سعید 1399/2/22
سلام وقت بخیر نرم افزاری که دادن همش مسخره است اصلا نمیشه سر در اورد که چطور کار میکنه و هیچ تو ضیح و اموزشی هم ندادن
منصور 1399/2/30
سلام در استان سیستان و بلوچستان اصلا نرم افزار ی وجود ندارد و سوخت مارانندگان اژانس را ازاسفندتاالان که پایان اردیبهشت هسته قطع کردن
سعید 1399/5/27
سلام وقت بخیر متاسفانه بسیاری از اخبارهایی که مدیران برای ثبت پیمایش اعلام میکنند صحت نداره و در استان گلستان تا همین لحظه هیچ اژانسی انجام نداده و نمیتونه که انجام بده اول اینکه اژانسها در حال ورشکستگی هستند و از کجا کامپیوتر و مودم و اینترنت تهیه کنن و دوم اینکه رانندگانی که در اژانس موندن و به تاکسی اینترنتی نرفتن اگر قرار بود چند میلیون هزینه گوشی کنن که خوب اونها هم میرفتن و بسیاری از اونها سواد کارکردن با اون رو ندارن سوم اینکه دفترهای اژانس تلفنچی استخدام میکردن که در حد تلفن جواب دادن تخصص داشته باشه و حقوقش هم کم هست ولی الان کسی که کامپیوتر و اینترنت رو بلد باشه با حقوق اون بازنشسته میاد کار کنه؟خیلی از اژانسها مدیرانشون از صبح تا شب خودشون تلفن جواب میدن مثل خودم چون نمیتونیم حقوق بدیم و حتی اجاره دفترهامون چند ماه عقب افتاده و هیچکس به فریاد ما نمیرسه حداقل شما صدای ما باشبد لطفا
احمد 1400/2/11
سلام این سامانه ای که میگن کجا تو سیستم آژانس ها نصب شده من چند سال راننده آژانس هستم نه سهمیه ای بنزین گرفتم نه کارت اعتباری لطفا یا دقیق اطلاع رسانی کنید یا کلا این طرح رو همگانی کنید کسی که واقعا بی پول و بیکار باشه میره آژانس سره کار من یک جوان هستم باید تا کی رانندگی کنم تا بتونم زندگی مو جمع و جور کنم چرا کسی به فکر راننده های آژانس ها نیست؟؟؟ احمد هستم از گلستان

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران