ماجرای دوج های تقلبی در فیلم سریع و خشن + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
معمولا اکثر کمپانی ‌های فیلم سازی برای توجیه مالی فیلمشان به سراغ جلوه‌ های ویژه و صحنه‌ های کامپیوتری می‌ روند که همین موضوع باعث می شود تا شاهد یک فیلم‌ مصنوعی و کاملا گرافیکی باشیم که جذابیت بسیار بالایی نخواهد داشت و دیگر شاهد صحنه ‌های اکشن واقعی با تخریب ‌های هیجان انگیز را نخواهیم داشت. ولی خب خوشبختانه همچنان یکسری فیلم‌ ها هستند که صحنه‌ های واقعی و تخریب‌ های هیجان انگیزشان را به صحنه ‌های کامپیوتری ترجیح می ‌دهند تا مخاطبانشان را به مرز جنون بکشانند. درست همانند سری فیلم ‌های "سریع و خشن" که همیشه از تخریب ‌های واقعی برای هیجان انگیز کردن فیلمشان در بیشتر مواقع استفاده می‌ کنند و همین موضوع باعث می ‌شود تا هزینه هنگفتی برای ساخت فیلم اختصاص داده شود، ولی محبوب ترین فیلم ساخته شده برای ماشین بازا گاهی اوقات مجبور می شود تا برای ساخت فیلم و رسیدن به نتیجه مطلوب سر مخاطبانش را کلاه بگذارد.
امروز در خودروبانک، در رابطه با خودروی معروف "دومنیک تورتو" در قسمت اول سری فیلم های سریع و خشن، یعنی خودروی دوج چارجر آن صحبت خواهیم کرد که در اصل باطل آن متفاوت چیزی خواهد بود که در فیلم شاهد آن بودیم. در فیلمی که با زیرنویس فارسی برای شما آماده شده است، به بررسی دوج چارجر دومنیک تورتو در قسمت اول سری فیلم های سریع و خشن می پردازیم و خواهیم گفت که ماشین خیلی خاص آن با یک موتور بزرگ و قدرتمند، تنها یک حقه سینمایی بوده و از خودروهای متفاوتی در صحنه های مختلف استفاده شده است تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند و یا توضیحی در رابطه با حرکت دو چرخ معروف این خودرو هنگام شروع مسابقه درگ با "برایان اوکانر" و حقه بکار رفته در این سکانس خواهیم داشت که جزییات آن را می توانید در فیلم زیر شاهد باشید.

نظرات
 
 
 
محمد 1398/12/15
دمشون گرم ، من که همچین غرق فیلم بودم که اصلا و ابدا متوجه یکیشونم نشدم!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران