صاحب میلیونر ایرانی پاگانی از هزینه های نگهداری این خودرو می گوید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عموم مردم هزینه اولیه اتومبیل برای خرید را در نظر می گیرند و انتخاب اکثر آنان براساس این فاکتور شکل می گیرد، غافل از اینکه در طول سال ها استفاده از یک اتومبیل، ممکن است هزینه های نگهداری و استفاده از آن بیشتر از هزینه اولیه خریدشان باشد، بویژه خودروهای لوکس و گران قیمت که هزینه های نگهداری سرسام آوری خواهند داشت و حتی برای تهیه نیازهای دوره ای آن نیاز به پرداخت هزینه بسیار بالایی خواهد بود، نمونه آن می تواند خودروی سوپراسپرت پاگانی هوایرا باشد که سواری آن بهای بسیار بالایی برای صاحبانش خواهد داشت.
مانی خوشبین، تاجر نام آشنای ایرانی الاصل در حال حاضر صاحب یک نسخه بسیار ویژه از سوپرکار "پاگانی هوایرا"، یعنی نسخه "هرمس ادیشن" خواهد بود و در واقع طبق گفته خودش، تنها خودروی سوپرکار 12 سیلندری است که در گاراژ اختصاصی و کلکسیون ماشین های بسیار ویژه اش پارک شده است. حال این تاجر معروف با تهیه یک ویدیو که می توانید با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد آن باشید، یک تجربه شگفت انگیز رانندگی با آن خواهد داشت و سپس صحبت کوتاهی در رابطه با هزینه های نگهداری آن انجام می دهد که با تماشای ویدیو، می توانید تجربه لذت بخش راندن یک خودروی پاگانی هوایرا، و همچنین هزینه بسیار زیادی نگهداری آن را شاهد باشید.

نظرات
 
 
 
محمدرضا 1398/12/11
منم همین گاراژ رو تو GTA دارم.
کورش 1398/12/11
تاجر موفق؟!؟!؟
چه نجارتی؟
با کدوم سرمایه ؟
تجارت زن؟خاویار.طلا.دلار
یه بچه دزد حرومزاده که قیافش عین میمون میمونه.
آخه با کدوم تجارت میشه اینهمه ماشین خرید؟ قیمت ماشینا؟ هزینه های نگعدازی؟ پول مالیات و بیمه و حالا خونه و ویلاهای و عیاشی هاش....
هیچ دانشمند و فیلسوف و استاد دانشگاهی تو دنیا حتی نمیتونه یه دونه از این ماشینا بخره، البته بجز پزشک های جراح و بساز بفروش ها که هر دوتاشون از دزد سر گردنه بدترین ، پزشکی الان شده بیزنس و یک ذره وجدان و شرافت ندارن. زمانی طبیب و حکیم بود اما اینا یه مشت بی سواد تاجر هستن به نام پزشک. دلال ها هم از دلال ارز و طلا و ماشین و مسکن که پستون مادر خودشون هم گاز گرفتن و نه شرافت دارن نه ناموس ..الان یه مشت اسکل و خر مغز و یه سری بچه دزد دیگه میان و از طرف حمایت میکنن زحمت کشیده.
اما ملت احمق و بی مغز ما اگه از نعمت خدادادی به اسم قدرت تفکر استفاده میکرد ..... سوارشون نمیشدن.
  • ناظر 1398/12/14
    ایرانی جماعت هرجای دنیا که باشن همینطور احمقانه تو خیابونها رانندگی میکنن !!
رضا 1398/12/14
رعایت ادب بهتر از هر چیزی برازنده انسان است.اینکه توهین کنیم به
شخصیت یک انسان به خصوص ایرانی هم باشد نشان از بی ادبی است!