اعلام طرح تبدیل پژو 2008، هایما S7 و پژو 207 اتوماتیک صندوقدار توسط ایران خودرو + جدول اسفندماه

گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوشنبه 5 اسفند ماه، شرایط تبدیل برخی از تعهدات منقضی خود که موعد تحویل آنها بعد از اسفند ماه ۹۷ بوده است را آغاز کرده و باتوجه به جدول ارائه شده از سوی این گروه خودروسازی، مشتریان می توانند براساس آن خودروهای ثبت نامی غیرقابل عرضه خود را با سایر محصولات این شرکت جایگزین کنند که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید. ناگفته نماند که موعد اعتبار این طرح تبدیل تا پایان اسفند ماه بوده و لازم است که نمایندگان ایران خودرو در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی این شرکت، اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه به گزارش عصرخودرو، می توانید جزییات طرح تبدیل ایران خودرو را در جدول زیر شاهد باشید.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
محمد 1398/12/7
اگه دست من بود آتیش میزدم این شرکت آشغال گرون فروش و دزد رو
افشین 1398/12/7
همین چند ماه پیش نبود 207 اتوماتیک صندوق داره سانفروف داره زهر مار دار رو معرفی کردن بعد حالا نمیتونن تحویل بدن !!!؟؟؟ اگه نمیتونید تحویل بدین خیلی *** میخورید معرفی میکنید، اولا، دوما همین هفته پیش نبود دنا پلاس توربو پلاس ملاس لاس وگاس رو معرفی کردین، خو حتما بجای اینم میخواین یه چیز دیگه قالب کنین به مردم!؟
واقعا که اختاپوسید ! یعنی خیلی قشنگ توی اون مستند نشون داد شماها چه موجودات پست فطرتی هستین !
حسین 1398/12/11
پژو 207 قیمت گران چه خبر کرد
سپهر 1398/12/12
ایران خودرو و سایپا لکه هایی ننگی هستند که باید از تاریخ این کشور محو بشن . قاتل ها و خونخوار های ایران
ایران 1398/12/14
سایپا کرونایی بزرگتر از هر دردی در جسم و جان مردم ایران .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران