چهار خودروی جدید وارد بازار می شود

محمد امامی امین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از ورود ۴ خودروی جدید برای سال آینده در بازار خبر داد و اعلام کرد که بیشتر از ۹۰ درصد قطعات این چهار خودرو بومی سازی شده اند. محمد امامی امین در جلسه مقابله با تحریم‌ ها و با اشاره به موضوعات مربوط به حوزه پوشاک و قاچاق کالا که در استانداری تهران برگزار شده بود، از ورود چهار خودروی جدید در سال آینده به بازار خبر داد و سپس تاکید کرد که این چهار خودرو بیش از 90 درصد بومی سازی شده اند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، محمد امامی امین در ادامه صحبت های خود اضافه می کند که برخی از قطعاتی که پیش از این وارداتی بوده است و نیاز به ارز داشته اند، در حال حاضر داخلی سازی شده و با بهره ‌گیری از نیروهای علمی و مهندسان داخلی، موفق به تولید این قطعات توسط کارخانه ‌های قطعه‌ سازی داخلی شده ایم. در حال حاضر تولید قطعه در کشور افزایش پیدا کرده است و طبق گزارش ایران‌ خودرو، روند قبلی اصلاح شده است، تا جایی که با افزایش تولید رو به رو هستیم و در برخی روزها تولید بیش از 3500 دستگاه گزارش می شود.
نظرات
 
 
 
حسین 1398/12/9
اگر تولید بیش از 3500پس چرا به بازار نمیدین که الکی اینقدر قیمتها بالا نره شما مسولین نظارتی همیشه دروغ میگین هیچ قدرتی ندارین دولت شما و قوانینین رو اصلا به حساب نمیاره هر کاری دلش میخواد میکن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران