واردات موتور سیکلت از هند؛ شرایط بهتر خواهد شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت، ایران اکثر موتور سیکلت‌های خود در بازار را از طریق واردات از کشور هند تامین می‌کند.
به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد خادم منصوری در خصوص شرایط فعلی بازار موتورسیکلت توضیح داد: «هم اکنون افزایش قیمتی در بازار موتورها وجود ندارد چرا که خرید در بازار کم است. امیدواریم که روند کاهشی در بازار برگردد و قیمت‌ها به تعادل برسد. به علاوه نوسانات نرخ ارز نیز بر بازار موتورسیکلت تاثیرگذار بوده و سبب شده که قدرت خرید و تولید کاهش پیدا کند.»
خادم منصوری در ادامه در خصوص واردات موتورسیکلت از هند نیز توضیح داد: «با توجه به اینکه از کشور هند موتورسیکلت خریداری می‌کنیم، اما شرایط تحریم‌ها باعث شده که این خریداری به حداقل برسد. این در حالی است که اگر عرضه‌ای در بازار نباشد به طور قطع، قیمت‌ها بالا می‌رود.»
با توجه به گفته های وی زمانی که قیمت‌ها متعادل شود دست دلالان و سودجویان را در بازار کوتاه می شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در انتها خاطر نشان کرد: «در صورت حمایت دولت و مسئولان از این صنف به‌طور قطع بازار موتورسیکلت وضع بهتری به خود می‌گیرد.»

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/12/11
یعنی عرضه تولید موتور سیکلت رو هم ندارین ؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران