جرئیات کاهش ساعت طرح های ترافیکی در پایتخت

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص تصمیات اتخاذ شده برای کاهش زمان اجرای محدوده های ترافیکی تهران اظهار داشت: بر اساس تصمیم شورای ترافیک مقرر شد تا به مدت یک هفته ساعت اجرای طرح های ترافیکی در پایتخت از ساعت 8 تا 17 باشد. البته در صورت کنترل ویروس کرونا، اجرای طرح کاهش زمان طرح های ترافیکی در تهران مختص به همین یک هفته خواهد بود و از ابتدای هفته آینده این طرح ها مانند گذشته اجرا خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه درباره احتمال اجرای این طرح در سال آینده گفت: اجرای طرح کاهش زمان محدوده های ترافیکی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده و اگر این مورد ادامه پیدا کند این طرح تا پایان سال اجرا خواهد شد.
وی در ادامه درباره تغییر نرخ عوارض محدوده های ترافیکی همزمان با کاهش زمان آن، گفت: تعیین نرخ بر عهده شورای شهر است و شورای ترافیک قادر به تصمیم گیری در این مورد نیست و ما در این مدت یک هفته ای اجرای طرح کاهش زمان محدوده های ترافیکی هیچ تغییری در قیمت ها نخواهیم داشت.
یوسف حجت در پایان تصریح کرد:هدف از اجرای طرح کاهش زمان طرح های ترافیکی پایتخت کنترل ویروس کرونا بوده تا از تراکم افراد در ناوگان های حمل و نقل عمومی جلوگیری شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران