لوگو جدید کیا از ماه اکتبر روی محصولات نصب می‌شود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مطابق گزارش رسانه‌های کره‌ای، پارك هان وو مدیرعامل کیاموتورز به خبرنگاران کره‌ای اطلاع داده که در سال جاری به طور رسمی از لوگو جدید کیا رونمایی خواهد کرد. نشان تجاری جدید کیا شبیه به نمادی است که در مدل آینده نگرانه این شرکت یعنی Imagine by KIA استفاده شد و حال این شرکت قصد دارد تا برند جدید را روی تمامی خودروهای خود نصب نماید.
طرح جدید لوگو کیا چندین ماه پیش در اداره ثبت اختراعات تصویب شد و اکنون چندماه طول می‌کشد تا بتوان این نشان را روی خودروهای کیا دید، چرا که روند درخواست تغییر نشان تجاری به سازوکارهای قانونی گسترده‌ای نیاز خواهد داشت. انتظار می‌رود نشان تجاری جدید کیا به تدریج در خطوط تولید این شرکت به کار گرفته شود و به تدریج شاهد عرضه محصولات کیا با نمادهای تازه باشیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران