تخصیص ۱۲۰ لیتر بنزین برای هر کارت سوخت در ایام نوروز

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با وجود شایعاتی مبنی بر تخصیص 60 لیتر سوخت نوروزی به خودروهای سواری، چندی پیش عضو کمیسیون تلفیق بودجه لایحه سال 99 کل کشور از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص 120 لیتر بنزین به هر کارت سوخت در ایام نوروز خبر داد. محمدرضا رضایی کوچی عضو کمیسیون تلفیق بودجه لایحه سال ۹۹ کل کشور صبح روز یکشنبه و در جلسه ای با محوریت بررسی سهمیه بندی سوخت در طول ایام نوروز، از اختصاص 120 لیتری سوخت نوروزی به خودروهای سواری خبر داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، براساس مصوبه کمیسیون تلفیق تصمیم گرفته شده است تا در ایام تعطیلات نوروز به ازای هر کارت سوخت، میزان ۱۲۰ لیتر سوخت سهمیه ای تعلق گیرد. البته گفتنی است که این ۱۲۰ لیتر بنزین در دو نوبت شارژ خواهد شد و مضاف بر سهیمه معمول ۶۰ لیتر ماهیانه است. یعنی مجموعا برای تعطیلات نوروزی ۱۸۰ لیتر به هر کارت سوخت اختصاص پیدا می کند، ولی‌ زمان شارژ و تخصیص این ۱۲۰ لیتر به دلیل موضوع ویروس کرونا هنوز مشخص نیست.
نظرات
 
 
 
علی 1398/12/13
کاش برای عید شارژ نشه. بابا بزارید مردم بشینن توی خونه.‌ ایرانی جماعت سهمیه بنزین بگیره میره سفر و کرونا بیشتر پخش میشه در کشور.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران