واکنش فراری به شیوع کرونا ویروس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
فراری به دلیل شیوع کرونا در ایتالیا سفرهای غیرضروری را متوقف و دسترسی به کارخانه‌ها را محدود کرد. موزه‌های فراری در مارانلو و مودنا هم تعطیل شده‌اند.
فراری بیانیه‌ای منتشر کرده که در آن آمده است: فراری اقداماتی پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام خواهد داد. این اقدامات جدید به زودی اعمال خواهند شد و اگر نیاز باشد به اطلاع عمومی خواهند رسید.
اگرچه این وضعیت، مسابقات فرمول یک اسکودریا فراری را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد، اما نگرانی‌هایی در مورد مسابقات جایزه بزرگ به وجود آمده است. پیش از این مسابقه جایزه بزرگ چین به دلیل شیوع کرونا به زمان دیگری موکول شده است.
فرمول یک همچنان شرایط ویتنام و دیگر کشورهای تحت تاثیر را بررسی خواهد کرد، در حالی که فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی اطمینان داده اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع این بیماری را انجام خواهد داد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران