بازار اینترنتی مگایدک راه اندازی شد

بازار آنلاین و فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو که شامل مجموعه ای غنی از ارایه دهندگان خدمات، تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات ولوازم مورد نیاز خودرو است، با عنوان مگایدک به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مگا، فروشگاه " مگایدک (www.megayadak.ir) " بستري را براي خرید اینترنتی قطعات یدکی و یا سفارش دریافت خدمات در بسترهاي آنلاین فراهم می آورد.
در این سامانه آنلاین، فروشگاه هاي قطعات یدکی، فروشگاه هاي لوازم مصرفی خودرو و آپشن و تعمیرگاه ها، ارائه دهندگان کالا و خدمات اصلی به خریداران نهایی خواهند بود.
خدمات ارائه شده در«مگایدک» با ارایه اطلاعات متنوع، جامع و کاربردی در حوزه خودرو و مقایسه و پیشنهاد کالاهای مناسب عرضه شده، خریدی ساده و ارزان را برای کاربر به ارمغان می آورد .
با توجه به رشد روز افزون استفاده از بسترهای اینترنتی در ایران، استفاده از فناوری اطلاعات وارتباطات در فروش آنلاین قطعه و لوازم خودرو می‌تواند در زمینه عرضه مناسب قطعات، خارج شدن قطعات بی کیفیت از چرخه مصرف، اطمینان بخشی بیشتر به خریداران در زمینه سلامت و امنیت خودرو وهمچنین انجام خریدمناسب نقشی بسیار جدی ایفا کند.
هدف اصلی از راه اندازی "سامانه مگایدک" که آن را نسبت به سایر فروشگاه‌های آنلاین فروش لوازم یدکی و تجهیزات جانبی متمایز می کند، فراهم آوردن امکان خرید قطعات با کیفیت و ارائه قطعات اصلی با قیمت ارزان و امکان پیگیری و بهره مندی از گارانتی، در بازار قطعات یدکی، مصرفی و آپشن خودرو است.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات سامانه مگایدک می توانند به آدرس www.megayadak.ir مراجعه کنند.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران