رونمایی از مرسدس بنز کلاس E آل‌-ترین فیس لیفت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۲۰ می‌توانست جایگاه خوبی برای مرسدس بنز باشد تا از خانواده کلاس E جدیدش رونمایی کند، اما لغو شدن این مراسم مرسدس را مجبور کرد برنامه خودش برای رونمایی از این خودروهای جدید را تغییر دهد.
اما این باعث نشد خودروساز آلمانی هیجان طرفداران برای این مدل‌های جدید را افزایش ندهد. ساعت‌ها پس از لغو شدن این مراسم، مرسدس تیزر جدیدی برای کلاس E منتشر کرد. این بار مرسدس به اطلاع همگان رساند قصد دارد نسخه فیس لیفت کلاس E آل‌-ترین را رونمایی کند.
این تیزر استیشن کلاس E آل‌-ترین را نشان می‌دهد. تغییرات این مدل در تیزر مشخص نیستند، پس باید همچنان منتظر رونمایی اصلی این مدل باشیم.
البته نباید انتظار زیادی از این مدل داشته باشیم چون مدل ارتقایافته این استیشن تفاوت زیادی نسبت به مدل کنونی آن ندارد. تفاوت‌های اصلی این مدل تغییر پیکربندی چراغ‌ها در جلو و عقب، و سپر و جلوپنجره تغییریافته هستند.
دیگر تغییر مهم این مدل استفاده از سیستم سرگرمی رسانه‌ای MBUX است که در کوپه GLE هم مورد استفاده قرار گرفت. همچنین یک کنترلر لمسی در کنسول مرکزی این مدل قرار دارد.
استیشن کلاس E آل‌-ترین همچنان در آمریکا عرضه نمی‌شود و در آلمان با موتور دیزلی در دسترس خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران