سهمیه 120 لیتری بنزین نوروزی چقدر صحت دارد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
درحالی که روزهای گذشته صحبت از سهمیه 120 لیتری سوخت نوروزی برای خودروهای سواری بود، روز گذشته نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که برای مجموع بهار و تابستان، سهمیه بنزین 60 لیتری در نظر گرفته شده است و کسی از سهمیه 120 لیتری نوروزی صحبت نکرده است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه سهمیه بنزین 60 لیتر است، اضافه می کند که این میزان برای مجموع بهار و تابستان در نظر گرفته شده است، هرچند این مقدار هنوز مصوب نشده و نیاز به تایید شورای نگهبان هم خواهد بود. علاوه بر این زمان دقیقی برای واریز این سهمیه بنزین تعیین نشده است و اول از همه نیاز به تایید و ابلاغ شورای نگهبان خواهد داشت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از برنا، با این حال جبار کوچکی‌ نژاد دیگر عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی نیز با صحبت در رابطه با این موضوع، اعلام کرد که مجموع 60 لیتر سهمیه بنزین برای نوروز و همچنین 60 لیتر سهمیه بنزین برای فصل تابستان در نظر گرفته شده است که مجموعا به 120 لیتر خواهد رسید و مازاد بر سهمیه دریافتی هرماه خودروها خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران