اعلام برنده های قرعه‌کشی مسابقه درگ بسترن B50f و رنو مگان اتوماتیک

همانطورکه می‌دانید، در ادامه سری مسابقات درگ بین خودروهای شهری، هفته گذشته نتیجه مسابقه بین بسترن B50f و رنو مگان اتوماتیک را منتشر کردیم و حال نوبت به قرعه‌کشی و اعلام برنده‌ها بود. با قرعه‌کشی بین کسانیکه به گزینه درست یعنی بسترن B50f رای داده بودند، سه نفر انتخاب شدند. محمدمهدی صلواتی پور از تهران، هدی کازرانی از تهران و همچنین سید محمد علوی از خراسان رضوی برنده این قسمت از مسابقات درگ بودند و هدایایی از جانب اسپانسر این برنامه‌ها یعنی روغن موتور اسپیدی برای ایشان ارسال شد.
در هفته جاری نیز مسابقه دیگری بر روی وبسایت قرار گرفته است و تا جمعه آتی می‌توانید با تحلیل دو خودرو، حدس بزنید که کدام یک برنده این رقابت است و در این مسابقه شرکت کنید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران