در بازار راکد، فروشنده خودرو زیاد شد

شیوع بیماری کرونا در کشور باعث شده تا بسیاری از بازارهای کشور من جمله بازار خودرو با ریزش تقاضا روبرو شود، حال فعالان بازار معتقد هستند که بیماری کرونا و شیوع آن در سطح کشور و همچنین قیمت بسیار بالای اتومبیل باعث شده تا خریداری در بازار خودرو نباشد، با این وجود تعداد خودرو در بازار زیاد شده و روند کاهشی قیمت ها ادامه پیدا خواهد کرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از تسنیم، شیوع بیماری کرونا باعث شده تا خریداری در بازار خودرو نباشد، اما با این وجود تعداد خودرو در بازار زیاد شده و روند کاهش قیمت ها ادامه دارد و این روزها تنها شاهد فروشندگان زیاد در بازار راکد خودرو هستیم. به نظر می رسد با ادامه داشتن این شرایط، کاهش قیمت ها در بازار خودرو سرعت بیشتری پیدا کرده و افرادی که خودرو را فقط برای کسب سود و سرمایه گذاری خریداری کرده بودند، ممکن است با ضرر روبه رو شوند یا خودروی آنان با قیمت کمتر از حد انتظارشان فروخته شود.
فروشندگان خودرو معتقد هستند که بازار نیازمند آرامش است، ولی با این وجود کاهش قیمت ها در بازار رکورد جدیدی را ثبت می کند و علاوه بر این روند، فاکتور کردن خودروها در شرکت های خودروساز با توجه به روزهای پایانی سال کمتر شده و همین موضوع نارضایتی مصرف کنندگان را در پی داشته است، هرچند به نظر می رسد که روند کاهشی قیمت دلار، در بازار خودرو هم تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت و عاملی خواهد شد تا مشتریان بازار خودرو منتظر ثبات بازار و قیمت ها باشند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران