ممنوعیت پرداخت نقدی عوارض آزادراهی در سطح کشور

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به منظور رعایت نکات بهداشتی، پرداخت نقدی عوارض آزادراهی در سراسر کشور ممنوع اعلام شده است. عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و همچنین رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد که از روز شنبه 17 اسفندماه، در تمامی گیت های عوارضی آزادراه های کشور دستگاه پوز نصب می شود و رانندگان شخصا و با استفاده از کارت های بانکی شتاب خود، می توانند عوارض آزادراهی را پرداخت کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی کشور در ادامه سخنان خود اضافه می کند که به منظور اجتناب از تماس مستقیم رانندگام هنگام وارد کردن رمز کارت های عضو شتاب خود، اقلام بهداشتی همچون دستکش های نایلونی یکبار مصرف، دستمال کاغذی و همچنین کیسه های فریزر در اختیار آنان قرار خواهد کرد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده نکردن از کارت شتاب، شماره پلاک، کلاس خودرو و سایر مشخصات شناسایی اتومبیل ثبت می شود و برای پیگیری دریافت عوارض آزادراهی، از طریق مراجع مربوطه اقدام خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران