اختصاص سهمیه بنزین نوروزی شامل ایام نوروز ۹۹ نخواهد شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های سخنگوی دولت، بودجه سال آینده هنوز در مجلس به تصویب نرسیده است و به همین جهت نیز احتمالا سهمیه بنزین نوروزی به مردم تعلق نخواهد گرفت.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی ربیعی در این خصوص توضیح داد: «دولت در بحث بودجه سال آینده سهمیه بنزین نوروزی را در نظر گرفته بود اما چون بودجه هنوز به تصویب نهایی مجلس نرسیده است، قطعا شامل ایام نوروز ۹۹ نخواهد شد.»
فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز در این خصوص توضیح داد: «با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور به احتمال قوی سهمیه بنزین نوروزی ۹۹ لغو خواهد شد چرا که این سهمیه مشوق افراد برای سفر بوده و به طور قطع در گسترش شیوع کرونا موثر است.»
ربیعی در خصوص سرنوشت این سهمیه نیز گفت: «درصورت تصویب نهایی بودجه، تلاش دولت این خواهد بود که این سهمیه برای فرصتی مناسبت‌تر و ان‌شاءالله بعد از شکست کرونا مورد استفاده قرار گیرد.»
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران