افزایش قیمت موتورسیکلت مانند خودرو نبوده است + جدول اسفند 98

بهمن ضیا مقدم، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت در آخرین صحبت های خود با گسترش نیوز اعلام کرد که قیمت موتورسیکلت امسال متناسب با نرخ تورم افزایش یافت، اما نسبت به میزان افزایش قیمتی که در مورد خودرو شاهد بودیم، چندان چشمگیر نبوده است. ضیا مقدم درباره وضعیت تولید موتورسیکلت نیز اعلام کرد که امسال نسبت به سال گذشته حدودا ۵۰ درصد تولید موتورسیکلت افت کرده است. اگر بخواهیم به صورت آماری این موضع را بررسی کنیم، می توان گفت که سال ۹۷ نزدیک به ۱۶۴ هزار دستگاه موتورسیکلت تولید شد، ولی در سال جاری این میزان تولید به چیزی حدود ۸۲ هزار دستگاه کاهش پیدا کرده است.
حال به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، در ادامه سعی داریم مروری بر آخرین قیمت موتورسیکلت های داخلی، باتوجه به قیمت های اعلام شده در روز سه شنبه 20 اسفندماه داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت موتورسیکلت در بازار

قیمت موتورسیکلت در بازار

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران