با شیوع ویروس کرونا، تولید ایران خودرو متوقف شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
باتوجه به بخشنامه معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو، تولید این شرکت خودروسازی به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفاظت از کارکنان این شرکت متوقف شده است. در این اطلاعیه که روز سه شنبه منتشر شده و از سوی معاونت توسعه منابع انسانی ایران خودرو صادر شده بود، خطاب به کارکنان این شرکت خودروسازی آمده است که از شیفت دوم روز سه شنبه خطوط تولید برنامه کاهشی در راستای پایان تولید و تخلیه سالن‌ ها را خواهند داشت.
به گزارش خودروبانک به نقل از فارس، این اطلاعیه با عنوان «پایان تولید سال ۹۸» صادر شده است و بر این اساس تولید اتومبیل در گروه صنعتی ایران خودرو از روز پنجشنبه متوقف خواهد بود، هرچند با این وجود بخش ‌های مالی شرکت به کار خود ادامه خواهند داد. لازم به ذکر است که در روزهای گذشته، برخی از کارگران گروه صنعتی ایران خودرو به کرونا مبتلا شده اند و به همین منظور شاهد توقف فعالیت این شرکت تا پایان سال خواهیم بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران