کناره گیری مک لارن از مسابقه استرالیا؛ فرمول یک استرالیا در حاشیه

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
تیم فرمول یک مکلارن به دلیل مثبت شدن تست کرونا یکی از اعضای تیم خود، از حضور در گرندپری ابتدایی فصل انصراف داد.
بعد از قرنطینه شخصی این عضو تیم مک لارن به دلیل داشتن علائم کرونا، تست‌های مربوطه از این فرد گرفته شده و نتیجه این تست مثبت گزارش شده است.
کمی بعد بیانیه تیم مکلارن به شرح زیر منتشر شد:
" تیم مکلارن برای این واقعیت و حمایت در محل از کارمند خود، که به قرنطینه خواهد رفت، آماده شده است.
تیم ما در حال همکاری با مقامات و مسئولین محلی برای کمک به تحقیقات و بررسی آنهاست.
زک براون، مدیرعامل تیم مک لارن، و آندریاس سیدل، مدیر تیم فرمول یک مک لارن، امروز عصر این تصمیم را به اطلاع فرمول یک و فدراسیون جهانی اتومبیلرانی رساندند.
این تصمیم بر اساس عمل به وظیفه مراقبت از نه تنها کارکنان و شرکای تیم فرمول یک مک لارن، بلکه از دیگر تیم های رقیب، هواداران و سهام داران فرمول یک گرفته شده است."
این عضو از تیم مک لارن یکی از 5 نفری بوده که در روزهای گذشته در خلال آماده سازی برای این گرندپری از آنها تست کرونا گرفته شده است.
هر 4 نفر دیگر از تیم هاس بوده اند و طبق اعلام تیم هاس جواب تست هر 4 نفر منفی است.
طبق قوانین استرالیا، تمام اعضای تیم مک لارن چهارده روز در قرنطینه خواهند بود و به احتمال زیاد این تیم مسابقه بحرین را هم از دست خواهد داد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران