همزمان با ورود اولین راننده ایرانی الاصل به مسابقات فرمول یک؛ پوشش اخبار موتوراسپرت در خودروبانک

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
ده سال پیش، در چنین روزهایی برای اولین بار ایده خودروبانک به اجرا در آمد و وبسایت خودروبانک با هدف پوشش اخبار خودرویی ایران و جهان، تست و بررسی ویدئویی خودروهای موجود در بازار ایران و آشنایی هرچه بیشتر شما مخاطبان با خودروها و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها، متولد شد.
به پشتوانه شما مخاطبان عزیز توانستیم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران مقام بهترین سایت خودرویی منتخب مردم را دریافت کنیم که نشانه‌ایی است بر درست بودن سمت و سوی سایت و چراغ راهی برای توسعه و پیشرفت در مسیر پیش روی مجموعه خودروبانک.
امسال در دهمین سالگرد فعالیت مجموعه خودروبانک، خبری خوش برای عاشقان سرعت، هیجان و تکنولوژی داریم. پوشش کامل فصل هفتادم از سری رقابت‌های فرمول یک در بخش جدید موتور اسپرت.
به همین منظور تیمی از حرفه‌ایی‌ترین موتوراسپرت‌نویسان ایران به مجموعه خودروبانک پیوسته و در ادامه فعالیت به مرور، دسته‌های دیگر از ورزش‌های موتوری نیز به بخش موتوراسپرت اضافه خواهد شد.
امید است بخش جدید با استقبال شما مخاطبان عزیز همراه باشد و قدمی کوچک برای پاسخ به حجم بسیاربالای علاقه شما جوانان به ورزش‌های موتوری باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران